Depilace

Depilace cukrovou pastou Pandhy´s™.

Jedna z nejlepších epilačních metod je depilace cukrovou pastou Pandhy´s™. Je podstatně méně bolestivější než depilace voskem. Je to 100% přírodní produkt. Je tak přírodní, že ji můžete i JÍST!

Depilace cukrovou pastou se provádí u chloupků dorostlých na délku 3-5 mm. Depilace cukrovou pastou je metoda, při které se pasta aplikuje proti směru růstu a pak se stahuje po směru růstu. Proto je depilace touto technikou méně bolestivější než depilace jinými metodami. Tato technika epilace umožňuje odstranění chloupků, které mají sklon k zarůstání. Touto metodou se dají depilovat všechny partie těla kromě vlasů a vousů. Depilace cukrovou pastou nezpůsobuje pigmentové skvrny, protože cukrová pasta je zahřátá na teplotu lidského těla.

PANDHY´S™  výrobky jsou výhradně z přírodních produktů a totožné s látkami, které produkuje náš organizmus. PANDHY´S™ depilační cukrová pasta i gel obsahují 100% přírodních složek, nejsou testované na zvířatech, hmota nezpůsobuje alergické reakce. Vosky obvykle obsahují různé chemické látky a konzervanty. Jiné cukrové pasty zase obsahují kyselinu citrónovou, či oleje. Kromě toho kyselina citrónová stahuje póry, oleje zase znemožní přilnutí k pokožce. Nanášená pasta tak nepronikne do folikulu. Kyselina citrónová také velmi alergizuje pokožku a v neposlední řadě je velmi citlivá na UV záření.

PANDHY´S™ depilační cukrovou pastu a gel používáme ohřáté na tělesnou teplotu, proto nehrozí popálení pokožky, nevadí křečovým žilám, depilovat se může i diabetik, protože tato metoda nezpůsobuje překrvení. Vosky se musí ohřát na vysoké teploty, aby hmota fungovala. Tato vysoká teplota může pokožku i popálit a způsobit její poškození. Dlouhodobé depilace voskem ničí spodní struktury pokožky, zejména v okolí horního rtu, obočí, mezi obočím – je to jev, který je velmi úzce spojen s tvorbou vrásek.

PANDHY´S™ depilační cukrová pasta a gel se nelepí na živé kožní buňky. Odstraní pouze chloupky a odumřelé kožní buňky (má exfoliační efekt) a nenarušuje vrstvu nové kůže. Proto se může používat i na psoriázu a ekzémy. Trauma a nepříjemné pocity jsou pro klienta tedy menší. Na stejné místo se lze vrátit i víckrát, nehrozí iritace pokožky.

Služba Délka Cena
lýtka 45 min od 400,-  do 450,-
stehna 45 min od 400,-  do 450,-
paže 30 min od 350,-  do 400,-
třísla (bikiny) 15 min od 250,-  do 300,-
podpaží 20 min od 250,-  do 300,-
horní ret 15 min 80,-
brada 15 min 100,-
líce 20 min 150,-
obočí 10 min 80,-
záda 30 min od 350,-
záda – muži 30-45 min od 350,- do550,-
depilace celého těla /obličej, podpaží, ruce, stehna,

lýtka

     3 hod. 1.900,-​

Brazilskou depilaci (depilaci intimních partií) NEPROVÁDÍM.