Péče o tělo

Probuďte svou krásu – rituály krásy, léčení a očisty těla
Rituál je terapie, která oproti masážím pracuje i s dalšími produkty péče o tělo (jako jsou tělová mléka, cukrové peelingy, exotické oleje apod.) tak, aby výsledkem byl nejen dokonalý relaxační prožitek, ale i perfektně ošetřená, hydratovaná a zjemněná pokožka celého těla. Je to fascinující souznění aktivních složek používaných přípravků a manuálních technik.
Aromaterapie okouzluje množstvím přírodních vůní, které nám přinášejí radost a které můžeme zároveň využít k řešení určitého problému.
Kosmetické přípravky péče o tělo obsahují bioaktivní látky z farmaceuticky významných rostlin, zejména éterické oleje, bylinné extrakty, panenské rostlinné oleje, olejové maceráty, bambucké, kokosové a kakaové máslo, lecitin, vitaminy, karoten a další.  Přispívají tak příznivě nejen ke zlepšení celkového stavu, vzhledu a fyziologických funkcí pokožky, ale příznivě ovlivňuje celkový psychický stav, který má pak zpětně vliv na naše zdraví.

Čokoládový dotek
50 – 60 minut, 600 Kč
Ošetření obsahuje: jemný tělový kakaový peeling,, masáž celého těla teplým masážním olejem čokoládovým, teplý čokoládový zábal.
Horká čokoládová masáž je velmi účinná, pomáhá vyhladit a zkrášlit pokožku, odplavit toxické látky a uvolnit ztuhlé svaly. Zanechává pokožku jemnou, vláčnou a dokonale vyhlazenou. A hlavně, skvěle působí na dobrou náladu,  navozuje pocit uvolnění jak těla i psychiky. Teplá čokoládová terapie je velmi účinná, pokožka je po ní vyživená a vypadá mladší. Navrátí se jí jemnost a pružnost, vrásky se vyhladí. Stejně jako při konzumaci ovlivňuje tvorbu tzv. hormonů radosti. Neváhejte si dopřát tuto skvělou kúru. Čokoládový rituál je balzámem na nervy a pokožku trpící povětrnostními podmínkami. Vonět budete ještě druhý den a příjemný pocit bude dlouho přetrvávat.

Detoxikační ošetření
60 minut, 600 Kč.
Ošetření obsahuje: jemný peeling pokožky a detoxikační zábal.
Éterické oleje se zaměřují na regeneraci na buněčné úrovni a zlepšení toku krve a lymfy v pokožce, zatímco rostlinné oleje dodávají pokožce hydrataci, navracejí jí vláčnost a pružnost.
Ošetření působí preventivně i při změnách tělesné hmotnosti a zlepšují stav již existujících kožních nedostatků. Tělový zábal obsahuje vyživující rostlinné oleje s esenciálními mastnými kyselinami, fytoestrogeny, steroly, minerály, stopovými prvky a vitaminy. Přírodní jíly na sebe vážou odpadní látky z pokožky, pomáhají detoxikaci a pokožka po nich zůstane jako nová.

Levandulové uvolnění
60 minut, 600 Kč
Ošetření obsahuje: jemný tělový peeling s levandulí a geránií, masáž celého těla teplým masážním olejem levandulovým, teplý levandulový zábal.
Krásná a šťastná budete právě díky levandulový oleji. Levandulový olej je směsí látek, které zlepšují náladu, zklidňují mysl, tělo, odstraňují bolest, zlepšují kvalitu vlasů, nehtů, pokožky a dokáží léčit kožní poranění. Přírodní esenciální levandulový olej výrazně uklidňuje, navozuje spánek, pomáhá při léčbě migrény, bolestí hlavy, ulevuje od depresí, nervového napětí, vyčerpání a stresu.

Skořicové pohlazení
60 minut, 600 Kč
Ošetření obsahuje: lehká masáž ošetřovaných partií skořicovým masážním olejem, skořicový zábal, aplikaci přípravku na zklidnění zčervenalé pokožky.
Kosmetické, anticelulitidní ošetření problémových partií (břicho, stehna, hýždě, paže). Dokonale prohřeje a prokrví ošetřované partie. Při tomto ošetření se používají speciální preparáty s obsahem aktivních látek ( skořicový a zázvorový olej), které podkoží zahřívají a tím podporují krevní oběh a zlepšují buněčný metabolismus. Tím urychlují odvod toxických látek a napomáhají úbytku objemu a celkové zlepšení vzhledu kůže postižené celulitidou a také křečovými žilami a popraskanými žilkami.

Masáže a terapie Mohendžodáro pro ženy
90 minut, 600 kč
Ženské masáže a terapie Mohendžodáro jsou na míru ušité ženám. Podporují ženské tělo, opečovávají ženskou duši, probouzejí ženské vlastnosti. Jsou vhodné pro každou ženu v jakémkoliv věku. Jsou to harmonizační rituály pro ženy s omlazujícím a zkrášlujícím účinkem, citlivě propojující jedinečný odkaz starodávné Indie a moderních léčebných postupů. Mají velkou hloubku a mocné účinky na psychiku.

Průběh terapie Mohendžodáro (délka obvykle od 60 do 90 minut)
– pětiminutový rozhovor a úvodní o tom, co vás čeká
– energetické odblokování v sedě
– krátká relaxace v sedě – do 5 minut
– vybraná harmonizační masáž Mohendžodáro 45 až 60 minut
– relaxace, doprožití
– návrat s šálkem bylinkového čaje + malý dáreček pro vás

Druhy harmonizačních masáží Mohendžodáro

 • Radharání – slouží k psychické uvolnění, povzbuzení nervového a hormonálního systému a jeho řídících funkcí, pomáhá věcné mysli a funkci mozku. Probudí ve vás krásu a přitažlivost a ženské štěstí. Začnete zářit a všimne si toho i vaše okolí.
  Radharání je bohyní přitažlivosti a štěstí.
 • Parvátí – slouží k uvolnění těla od nashromážděných stresů, povzbuzení lásky k sobě a prožívání krásných věcí v životě, pomáhá ledvinám, léčí strachy a úzkosti.
  Párvatí je bohyně lásky a oddanosti. Učí nás milovat a být milována.
 • Lakšmí – slouží k omlazování a zkrášlování, povzbuzuje imunitu, působí na srdce a plíce, je prevencí vážných chorob, zejména se doporučuje jako prevence proti rakovině prsou a ženských pohlavních orgánů. Harmonizuje hormonální systém. Léčí dětství a mateřství.
  Lakšmí je bohyně štěstí a hojnosti a vtělením krásy.
 • Sarasvátí – slouží k zkrášlování a detoxikaci, působí na játra, žlučník, urogenitální systém, slezinu, slinivku, kůži, harmonizuje váhu těla.
  Sarasvátí znamená doslova „plynoucí“. Je spojována s moudrostí, učeností, výmluvností a uměním.
 • Gajátrí – slouží k centrování, zakořenění ženy. Otvírá kontakt s vlastní životní silou a zdrojem energie, léčí strach ze smrti a života, působí na žaludek, střeva, trávicí systém, urogenitální a hormonální systém.
  Gajátrí je uctívána jako matka vědy a moudrosti.
 • De– jedná se o vrchol celého systému předchozích ošetření, slouží k celostnímu ozdravení, zkrášlení, povzbuzení funkce orgánů, posílení životních sil, posílení kladných a ženských vlastností, zbavuje strachů a psychického napětí, uvolňuje tělo. Podporuje meditativnost a talenty.
  Déví je symbolem plodnosti, mateřského principu, patronka náboženství a umění, je to velká strážkyně, která střeží kosmický pořádek a udržuje ho.