Péče o tělo

Probuďte svou krásu – rituály krásy, léčení a očisty těla
Rituál je terapie, která oproti masážím pracuje i s dalšími produkty péče o tělo (jako jsou tělová mléka, cukrové peelingy, exotické oleje apod.) tak, aby výsledkem byl nejen dokonalý relaxační prožitek, ale i perfektně ošetřená, hydratovaná a zjemněná pokožka celého těla. Je to fascinující souznění aktivních složek používaných přípravků a manuálních technik.
Aromaterapie okouzluje množstvím přírodních vůní, které nám přinášejí radost a které můžeme zároveň využít k řešení určitého problému.
Kosmetické přípravky péče o tělo obsahují bioaktivní látky z farmaceuticky významných rostlin, zejména éterické oleje, bylinné extrakty, panenské rostlinné oleje, olejové maceráty, bambucké, kokosové a kakaové máslo, lecitin, vitaminy, karoten a další.  Přispívají tak příznivě nejen ke zlepšení celkového stavu, vzhledu a fyziologických funkcí pokožky, ale příznivě ovlivňuje celkový psychický stav, který má pak zpětně vliv na naše zdraví.

Detoxikační ošetření
60 minut, 700 Kč.
Ošetření obsahuje: jemný peeling pokožky a detoxikační zábal.
Éterické oleje se zaměřují na regeneraci na buněčné úrovni a zlepšení toku krve a lymfy v pokožce, zatímco rostlinné oleje dodávají pokožce hydrataci, navracejí jí vláčnost a pružnost.
Ošetření působí preventivně i při změnách tělesné hmotnosti a zlepšují stav již existujících kožních nedostatků. Tělový zábal obsahuje vyživující rostlinné oleje s esenciálními mastnými kyselinami, fytoestrogeny, steroly, minerály, stopovými prvky a vitaminy. Přírodní jíly na sebe vážou odpadní látky z pokožky, pomáhají detoxikaci a pokožka po nich zůstane jako nová.

Vyživující ošetření
60 minut, 700 Kč.
Ošetření obsahuje: jemný peeling pokožky a vyživující zábal.
Výživný tělový zábal s šípkovým olejem proti stárnutí pleti, intenzivní hydrataci, s růžovým jílem, extraktem z divokého jamu a s dalšími účinnými látkami pro krásnou a zdravou pokožku.
Hlavní složkou zábalu je šípkový olej, který je výjimečně účinný v boji proti vráskám, vyhlazuje jizvy, zmíňuje výskyt strií, zpomaluje stárnutí pleti a přispívá k dobré hydrataci pokožky.
Růžový jíl dodává pokožce potřebné minerály a stopové prvky, které podporují přirozené funkce pokožky.