Dr. Hauschka

Kosmetické ošetření Dr. Hauschka

Od hlavy až k patě budete prozářena živým prouděním. Kosmetické ošetření Dr. Hauschka začíná voňavou koupelí nohou. Stres dne se uvolní v teple a laskavé péči rozpouštějící starosti.
Mé dlaně se Vás citlivě dotýkají rytmicky odlehčenými plynoucími pohyby. Skutečným srdcem této péče je lymfatická stimulace, prováděná pomocí jemných tahů štětců a dlaní. Povzbuzuje tak procesy proudění lymfy ve tkáních a tím stimuluje regeneraci a ozdravné procesy těla. Odbourávají se nahromaděné škodlivé látky, pomáhají se vylučovat, a tím se posiluje imunitní systém.
Nedílnou součástí tohoto ošetření je čištění a intenzivní péče o pleť za použití přírodních kosmetických přípravků Dr. Hauschka a detailní poradenství, a to pro ženy i pro muže, jak o sebe pečovat.
Klasické ošetření Dr. Hauschka vede k hlubokému uvolnění a zanechává pocit lehkosti a vnitřní rovnováhy. Pokožka bude opět zářit zdravím a krásou.

Klasické ošetření metodou Dr.Hauschka
120 – 130 min., cena: 1 350 Kč
Celostní ošetření začíná koupelí nohou v šalvějové lázni, jemným promnutím nohou a chodidel. Následuje uvolnění krku a ramen, protažení paží, jemná masáž paží. Dále pokračuje odlíčení a předčištění pleti, aroma komprese pro uvolnění, tonizace, napařování obličeje, čistící maska a obklady na oční víčka. Následuje lymfatická stimulace štětečky, posílení funkcí pokožky ampulemi nebo kúrou, ošetřující maska nebo olejový zábal, masáž dekoltu, horká komprese na šíji a ramena. Procedura je zakončena denní péčí s tónováním pleti.

Klasické ošetření metodou Dr.Hauschka včetně hloubkového čištění
140 – 150 min., cena: 1 450 Kč
Toto ošetření obsahuje kompletní klasické ošetření metodou Dr.Hauschka, včetně šalvějové lázně nohou, uvolnění krku a ramen, lymfatické stimulace a dalších kroků. Je ovšem rozšířeno o hloubkové čištění pleti, proto také trvá až o třicet minut déle. Během této doby je pleť vystavena důkladnému mechanickému čištění ucpaných pórů a dalších nečistot, které způsobují nepravidelný a nezdravý vzhled pleti. Procedura je zakončena denní péčí s tónováním pleti.

Relaxační ošetření Dr.Hauschka
90 – 100 min., cena: 1 150 Kč
Zkrácená forma Klasického ošetření. Pozornost je soustředěna na obličej, krk a dekolt. Pěstící ošetření obsahuje odlíčení a předčištění, aroma komprese, tonizace, lymfatická stimulace štětečky, pleťová kúra, ošetřující maska, obklady na oční víčka. Ošetření je zakončeno masáží dekoltu, horkou kompresí na šíji a ramenou, denní péčí s tónováním pleti.

Čistící ošetření Dr. Hauschka
60 – 80 min., cena: 850 Kč
Nabídka určená speciálně pro nečistou a aknózní pleť. Citlivě ošetřuje nečistou pleť a důkladně mechanicky čistí ucpané póry a další nečistoty. Optimálně harmonizuje přirozené pochody a funkce pleti a prokazatelně napomáhá její regulaci a hojení postižených míst. Přináší rovněž obnovení důležité rovnováhy pokožky, kterou tato problematická pleť často postrádá. Ošetření obsahuje: koupel nohou, uvolnění krku a šíje,odlíčení, napářku, hluboké čištění, čistící masku, lymfatická stimulace, kůra a denní péče denní péčí s tónováním pleti..

Doplňkové služby – dle aktuálního ceníku
– barvení řas a obočí
– depilace chloupků pod nosem, na bradě