Nobilis Tilia

Kosmetické ošetření Nobilis Tilia
Objevte kouzlo aromatarepie pro vaši krásu i zdraví a nechte se unášet láskyplným dotekem přírody a jemnými doteky kosmetičky.
Aromaterapie a kosmetika, která z ní vychází, okouzluje množstvím vůní, které jsou nám příjemné a přinášejí nám radost. Aromaterapeutickou kosmetiku proto můžeme využít nejen k řešení určitého problému, ale také proto, že je nám příjemná a hladí naši duši. A to je nesmírně mnoho, protože spokojená duše nám vyhladí vrásky, omladí pleť, vyléčí ekzém a uzdraví celého člověka.
Aromaterapeutické kosmetické přípravky péče o pleť obsahují bioaktivní látky z farmaceuticky významných rostlin, zejména éterické oleje, bylinné extrakty a vitaminy, rostlinné oleje, olejové maceráty, lecitin, karoten a další. Působí velice příznivě na zlepšení celkového stavu, vzhledu a fyziologických funkcí pleti.
Éterické oleje mají schopnost pronikat hluboko do lidského organizmu a příznivě ovlivňovat celkový psychický stav člověka, který má pak zpětně vliv na zdravý vzhled naší pleti.

Základní kosmetické ošetření
80 až 90 minut
Celkově regenerační a relaxační ošetření, dle typu pleti (normální, suchá, citlivá, mastná, smíšená, rozšířené žilky, zralá a stárnoucí).
Ošetření obsahuje: povrchové očištění, gomage, peeling, případně napářka, hloubkové čištění pleti, úprava obočí, kosmetická masáž obličeje, dekoltu a očního okolí, aplikace pleťové + oční masky, Biofáze séra, závěrečný krém.

Anti-age kosmetické ošetření
100 až 120 minut
Komplexní ošetření zaměřené na regeneraci pleti za použití exkluzivních éterických a  regeneračních olejů + ošetření rukou jemnou masáží se zábalem.
Ošetření obsahuje: povrchové očištění, gomage, peeling, případně napářka, hloubkové čištění pleti, úprava obočí, kosmetická masáž obličeje, dekoltu a očního okolí, aplikace bioaktivní pleťové + oční masky, Biofáze séra, závěrečný omlazující krém, masáž rukou růžovým olejem + zábal.

Kosmetické ošetření aknózní pleti
50 až 60 minut
Ošetření zaměřené na citlivé čištění zánětlivé a aknózní pleti především u teenagerů, následné zklidnění a zmatnění pleti.
Ošetření obsahuje: povrchové očištění, gomage, peeling, napářka, hloubkové čištění pleti, úprava obočí, kosmetická masáž obličeje, dekoltu a očního okolí, aplikace čistící pleťové masky, Biofáze séra, závěrečný krém.

Kosmetické ošetření pro muže
60 až 75 minut
Celkově regenerační a relaxační ošetření, určené pro pánskou pleť.
Ošetření obsahuje: povrchové očištění, gomage, peeling, případně napářka, hloubkové čištění pleti, kosmetická masáž obličeje, aplikace bioaktivní pleťové masky, Biofáze séra, závěrečný krém.

Samostatná kosmetická masáž
30 minut
Kratší ošetření, prevence stárnutí, relaxační zážitek.
Ošetření obsahuje: odlíčení očí + povrchové očistění, kosmetická masáž obličeje a dekoltu,  závěrečný krém.

Doplňkové služby – dle aktuálního ceníku
– barvení řas a obočí
– depilace chloupků pod nosem, na bradě